Apie mus

Uždaroji akcinė bendrovė ,,Organika Vilnius'' įsteigta 1998 metais. Įmonė įsikūrusi Lietuvos sostinėje Vilniuje, Titnago g.19 Mūsų įmonė prekiauja aukštos kokybės porolonu arba kitaip vadinamu putų poliuretanu iš chemijos gamyklos  M.Z.CH.ORGANIKA S.A. (Lenkija).

 

M.Z.CH ORGANIKA S.A. Polska, gamina ir perdirba poroloną, neturintį savo sudėtyje freonų, ką patvirtina ir sertifikatai. Visas putų poliuretanų gamybos procesas nuo žaliavų pristatymo iki perdirbimo yra kontroliuojamas Kokybės Kontrolės skyriaus. Kad užtikrinti mūsų Klientų potreikių patenkinimą, gamykloje yra įrengta laboratorija, kurioje atliekami išsąmus gaminamo porolono fizikinių-mechaninių savybių tyrimai, patvirtinantys išleidžiamos produkcijos atitikimą standartams.

 

Pagrindinė bendrovės veikla - prekyba aukštos kokybės porolonu. Pjaustome poroloną lapais, įvairiais pločiais ir storiais taip pat pjauname įvairaus sudėtingumo detales (stačiakampius, kontūrinės) pagal pateiktus išmatavimus ir brėžinius, gaminame įvairių profilių čiužinius tiek kazdieninio naudojimo (poroloninius,  su kokoso pluoštu, lateksinius arba su latekso pluoštu) tiek ir įvairius segmentinius nuo pragulų . Taip pat gaminame antčiužinius (lateksinius, viskoelastinius).

 

Sukaupta didelė patirtis leidžia pagaminti ir įvykdyti bet kokios formos ir sudėtingumo gaminius sutartu laiku. Mūsų įmonėje gausų įvairių prekių, kurios naudojamos tiek minkštų baldų gamyboje tiek ir čiužinių gamyboje.

Visa produkcija parduodama konkurencingomis kainomis ir atitinka aukščiausius ES šalių kokybės reikalavimus.